Kupuvam vikend kukja go Brodec
1 €
07.09.2021 10:10

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1 m²

Број на соби:

1

Греење:

Друго

Наместена:

Не

Bi sakal da kupam plac (moze i pomala kukja\vikendicka)vo Brodec. Dokolku nekoj prodava ve molam da me kontaktirate na tel. 075 287 387 Toni

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од: Претпријатие

Pema Intenacional
Потврден огласувач
075287387
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам