Logo

MERCEDES VITO 110CDI 2001GOD. 8+1 TOP SOSTOJBA

Број на оглас: 3285817 | Објавен на: 05.06.2019, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Mercedes vito 110cdi 8+1
2001god.
4x Novi gumi
Alu felni 15ki.
Nov akumulator
Kombeto e pali vozi bez nikakov mana
(Istecena Registracija)
Cena: 3499

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Seller Person

Потврден огласувач