1 / 2
Prodavam kreveti i masa i stolici poradi selenje
1.900 МКД
01.02.2022 22:08

Карпош / Скопје

Prodavam:
1.-. masa , odlicno socuvana 120x80 ili (180x80 pustena) sjajna cena 1.900,00 denari .
2.- masa, odlicno socuvana 150x80 ili 250x80 pustena), sjajna, cena 2.200,00 denari (cvrsta , zdrava)
-. stolicite se prodadeni
070 343200

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
070343200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам