Logo

Svadben fustan

Број на оглас: 3286128 | Објавен на: 19.06.2019, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Свадба облека

Големина: S

Боја: Бела

Цена: 150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Oblecen ednas ne e osteten so korpa

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач