Logo

BMW 120 PLIN/Benzin 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 (ODLICNA SOSTOJBA)

Број на оглас: 3286373 | Објавен на: 14.09.2019, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 120

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-Voziloto e registrirano cela godina do 04/2020 + ZELEN KaRtOn
-Uvezena e od svajcarija
-Poseduva Servisna Kniska
-2 Kluca
-Novi gumi
-Vgraden Nov plinski ured
---Voziloto e vo Odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja---
-Za zamena cenata e druga-

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  Korisnik 13

Потврден огласувач