Logo

KENWOOD KA 1060 STEREO POJACALO TRANZISTORSKI IZLEZI 2X100W

Број на оглас: 3286613 | Објавен на: 13.06.2019, 05:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.999 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


KENWOOD KA 1060 STEREO POJACALO TRANZISTORSKI IZLEZI 2X100W 4 OMI 2X60W 8 OMI KCALITETNO POJACALO PERFEKTNO SOCUVANO

CENA 3999 DEN
075 491 409

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач