Logo

OPEL ASTRA 1.7 CDTI - 2007 Automobile

Број на оглас: 3286981 | Објавен на: 14.06.2019, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA 1.7 CDTI - 2007 Automobile

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Automobile (претпријатие)

Потврден огласувач