1 / 12
Се издаваат апартмани во Охрид во стариот дел на градот
По Договор
31.05.2023 02:13

Охрид / Охрид

се наоѓа во Стариот град Охрид, само неколку минути пешачење од Самуиловата тврдина со прекрасен поглед на Охридското Езеро и планините. Сè што е убаво, важно и мора да се види локации се во рамките на 15 минути пешачење од нашето место (на пример, најпопуларните барови, ресторани, паркови, плоштади, споменици и други значајни разгледување).

Станот се базира на нивото на земјата со приватен влез. Има две големи соби и тераса со неверојатни погледи. Кујната е опремена со кујнски прибор, чинии и чаши, шпорет на горилници, чајник и фрижидер.

Обезбедуваме свежо постелнина и крпи, тоалети (сапун, тоалетна ролна, средства за чистење итн.), Како и основни материјали за доручек (шеќер, сол, кафе, чај, итн.)

Aпартманот се наоѓа на тивка улица, а паркинг е достапен за нашите гости бесплатно.


BROJ ZA KONTAKT:
071 420 463
071 470 377

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам