KAČANIČKI PAT - Menuvam ili Prodavam
65 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.06.2019 14:26

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2150 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Odlicna lokacija vo Stenkvec,vo prv red paralelno so Magistralata, direktno na sam asfalt.
Krajna cena i nacin na plakanje po dogovor,
Moze i del so kompenzacija

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

PLAC
Потврден огласувач
078500003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам