1 / 1
Filter za komprimiran vozduh
По Договор
24.05.2023 19:37

Карпош / Скопје

filterot e kompletno ispraven so vloska koja se stava vnatre vo kukisteto, ispusen racen ventil 1/4" so priklucok za 10mm, crevo a filterot, indikator za vlaga, ima vlez i izlez od 5/4"

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

lupco
Потврден огласувач
076349932
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам