Logo

Benelli quatro nove X 50cc!!!

Број на оглас: 3288042 | Објавен на: 13.07.2019, 09:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Benelli

Вид: Скутер

Година: 2014

Модел: Quattro nove X

Километри: 10000

Цена: 850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


FABRICKA SOSTOJBA
TRAJNO REGISTRIRAN
CELOSNO FUNKCIONALEN
PALI VOZI !!!

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 D|M

Потврден огласувач