Logo

Se prodava Brother MFC-J6520DW

Број на оглас: 3288151 | Објавен на: 07.06.2019, 18:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД
3.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Инкџет

Вид на оглас: Се продава


Се продава малку користе принтер Brother MFC-J6520DW за детални спецификации на следниов линк:
https://support.brother.com/g/b/spec.aspx?c=eu_ot&lang=en&prod=mfcj6520dw_us_eu_as

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Daniel

Потврден огласувач