Logo

Masa i stolici EXTRA

Број на оглас: 3288785 | Објавен на: 07.07.2019, 14:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Prodavam masa so stolici vo odlicna sostojba

078215337

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Radoslav

Потврден огласувач