Logo

Stan univerzalna sala

Број на оглас: 3288917 | Објавен на: 23.08.2019, 10:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 70 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2010

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Partizanska

Цена: 1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava:
Univerzalna-na Partizanska,nov
Dvosoben stan 70m2, 4 kat,lift,parno
So prekrasen otvoren pogled na cela partizanska.
Vednas vseliv
Pogoden i za deloven prostor
1200 evra m2. Ima prostor za dogovor.
072 220 502

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Stole

Потврден огласувач