Logo

Mini cooper 1.6 so plin 2007 godina

Број на оглас: 3289188 | Објавен на: 11.07.2019, 21:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mini

Модел: Cooper S

Година: 2007

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mini cooper 1.6 so vgraden plinski ured 85 kw 6 brzinski menuvac 2007 godina na proizvodstvo voziloto e vo odlicna sostojba dobro socuvano servisirano poseduva klima komandi na volan dva kluca i dr

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 XxX

Потврден огласувач