Logo

Masa + 4 stolici

Број на оглас: 3289281 | Објавен на: 09.06.2019, 10:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Masa so 4 stolici visina na masa 70cm radius 75 cm dostava so kargo do adresa niz cela Makedonija.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Imerli

Потврден огласувач