Logo

Bigl beagle

Број на оглас: 3289315 | Објавен на: 03.08.2019, 09:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Ново легло во одгледувачница Битола Диамонд
Битола Диамонт ви нуди кученца од расата Беагле кученцата се совршени од одлични родители со шампионско потекло и поседуваат тестови со ДНК кој може да се виде дека немаат никакви болести, кучињата се стари само 20 дена и може да се земат исклучиво со Педигре, Пасош, Чип и прва вакцина можете да резервирате на тел:076685333

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Rubin

Потврден огласувач