1 / 9
PRODAVAM KUJNA
1 €
09.06.2019 14:46

Карпош / Скопје

Prodavam kujna, komplet so ugradni elementi: mashina za sadovi , furna i plotna, poradi selidba.
Eftino.
Cena po dogovor.
Telefon 072247608

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

ZAKLINA
Потврден огласувач
072247608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам