1 / 10
REKREATIVEN UGOSTITELSKI KOMPLEKS
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.06.2019 12:59

Сопиште / Скопје

- Се наоѓа на само 12 км од центарот на Скопје,
сместено во падините на планината Водно, во
Општина Сопиште, на патот од с.Соње кон
с.Чифлик.
- Комплексот располага со ресторан од затворен
тип, ресторан од отворен тип ( 300-400 гости )
сместен на висинска платформа со прекрасен
поглед, вип бар, два базени со солена морска
вода, beach бар, две професионални кујни,
игротека за деца и паркинг простор за 100
возила.
- Во склоп на комплексот има и кука од 154 м2 со
сопствен приватен базен.
- Целиот комплекс е под видео надзор, и
обезбеден од приватна Агенција.
- Се продава поволно!!!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Бизнис контакти

Се продава од: Претпријатие

KASTEL NEDVIZNOSTI
Потврден огласувач
075276444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам