Logo

Bojler za parno 070848941

Број на оглас: 3289630 | Објавен на: 09.06.2019, 16:50
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


Bojler za parno 070848941
Cena so dogovor

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  Ndricim

Потврден огласувач