Logo

Seat leon 2.0 8v

Број на оглас: 3289646 | Објавен на: 23.09.2019, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat leon 2.0 8v g 2006 km 198000 uvoz ch 🇨🇭🇨🇭 Sportska za merakli 18 col bandasi ful oprema +park senzori

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  nuhi

Потврден огласувач