Logo

LOZJE KARSI ORANZERII MLADO NAGORICINO

Број на оглас: 3290491 | Објавен на: 18.10.2019, 13:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 1154 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 95 МКД

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA LOZJE VO MLADO NAGORICINO MALA BUZINCE,LOZOVIOT NASAD E STAR 17 GODINI I E VO ODLICNA SOSTOJBA.BROJ NA PARCELA 11543.CENA 1.5 EVRA M2

  Куманово    Општина: Старо Нагоричане

Прати Е-Маил

  xxx

Потврден огласувач