Logo

Kia Sorento 2.5

Број на оглас: 3290623 | Објавен на: 12.07.2019, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba kako nova Ima novi gumi i zelen karton Kompletno servisiran

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Orce

Потврден огласувач