Logo

chevrolet kalos 2005

Број на оглас: 3290772 | Објавен на: 15.07.2019, 18:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Kalos

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1 €
1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava kalos od prv gazda so realni kilometri osnoven model cuvan vo graza so novi gumi nov akumulator mnogu mala potrosuvacka

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач