Logo

АНТИАЛЕРГЕНИ ТОПКИ 1+1 ГРАТИС!!!

Број на оглас: 3290824 | Објавен на: 04.12.2019, 08:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Фармацевтски производи

Вид на оглас: Се продава


Антиалергени топки за перење алишта во замена за прашак за перење, за сите оние што имаат последици од истиот.
Топката ги отстранува нечистотиите и не ствара бигор во машината за перење.
Со секоја купена топка добивате уште една гратис.
Вршиме пратки низ цела Македонија

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач