Logo

Fiat Punto 1 sjedište

Број на оглас: 3291093 | Објавен на: 31.12.2019, 00:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Za Fiat Punto 1 komplet sediste

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Metin

Потврден огласувач