Logo

SE IZDAVA STAN VO SKOPJANKA AERODROM

Број на оглас: 3291122 | Објавен на: 16.07.2019, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 38 m²

Греење: Централно

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 11.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava stan 38 m2 vo Skopjanka so parno centralno, renoviran 4 sprat so lift vo blizina na zeleznicka stanica
TELEFON ZA KONTAKT 070207952

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач