Logo

Harman Kardon AVR 3000+ HK DVD

Број на оглас: 3291298 | Објавен на: 08.11.2019, 15:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вид на оглас: Се продава


Одлично сочуван АВР + ДВД за одлична цена

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач