Logo

ПРОДАВАМ КОКОШКИ - ЈАРКИ (KOKOSKI-JARKI)

Број на оглас: 3291826 | Објавен на: 12.07.2019, 23:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ КОКОШКИ - НЕСИЛКИ
ОД РАСАТА ЛОМАН БРАУН.
Кокошките се штотуку проносени и се вакцинирани со сите потребни вакцини и третирани се со витамини.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Илија

Потврден огласувач