Logo

Angliski Buldog

Број на оглас: 3293067 | Објавен на: 16.07.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 123.456.789 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Top kucenca od rasata Angliski Buldog od izlozben kvalitet!!!Rodeni 30.04.2019
Sire: Jr.Ch.MK.Lucky Lukee's Mr.Buch
Dam: BAMBY WHITE DOMINO
Za poveke info na Viber:078249786

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач