Logo

Se Prodava Audi A4 2.0 TDI

Број на оглас: 3293401 | Објавен на: 19.05.2020, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 10.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Audi A4 2.0 TDI 140 PS 2008 Godina . Vo extra sostojba sega napraven servis .

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 urim

Потврден огласувач