Logo

IZDAVAM EDNOSOBEN STAN VO DEBAR MALO SO PLATENI SMETKI

Број на оглас: 3293492 | Објавен на: 19.08.2019, 12:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2012

Година на реновирање: 2012

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Запад

Адреса: Људевит Гај бр 4

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Izdavam ednosoben stan vo debar malo pozadi gradezen fakultet na 50m od boemska ulica 2,stanot ima dnevna kujna i spalna za dvajca,vo mesecnata kirija od 250e spaga sve plateno voda struja centralno greenje interner i kablovska televizija.

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Zoran

Потврден огласувач