Logo

se izdava dukan се издава деловен простор/дуќан

Број на оглас: 3293574 | Објавен на: 17.07.2019, 16:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се издава деловен простор на влезот во нас. Драчево 62м2 и како таков запишан во имотен лист, климатизиран(2 клими),на главна улица во непосредна близина има паркин простор.Погоден за аптека, ординација,обложувалница, кладилница, продавница, канцеларии и др.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач