Logo

FIAT DOBLO-1.9JTD -2002G

Број на оглас: 3293650 | Објавен на: 13.09.2019, 14:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Doblo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


REGISTRIRANA I SERVISIRANA SO ZELEN KARTON .POVEKE INFO NA TEL. O78-294-628

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  prodavac

Потврден огласувач