Logo

DUKAN VO ZGRADA GROZD

Број на оглас: 3293654 | Објавен на: 13.06.2019, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 101 m²

Греење: Централно

Цена: 111.111 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava dukan vo grozdo, sloboden od 15 luli,100m2 renoviran

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 XXXXX

Потврден огласувач