Logo

FIAT PANDA 1.2i 2010god. NE UVEZENA

Број на оглас: 3293739 | Објавен на: 14.09.2019, 16:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Panda

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT PANDA 1.2 BENZIN
REGISTRIRANA DO 6.2020 god.
SO KLIMA
NOVI GUMI
ODLICNA

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  /

Потврден огласувач