1 / 1
Se prodavaat delovni prostorii ikujka
1 €
Цената е фиксна
12.10.2019 13:00

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodvaat delovni prostorii od 80m2 i kujka so dvor od 200m2 vo strogiot centar na gradot od sprotiva na starata opstina vo Prilep

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

stevco
Потврден огласувач
078410555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам