Logo

2.5" Hard disk za Laptop 320GB Sata 320 GB HDD

Број на оглас: 3293873 | Објавен на: 21.08.2019, 08:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 2.5" Hard disk za Laptop 320GB Sata, 100% ispraven i testiran. Prakam i po kargo

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Sasko

Потврден огласувач