Logo

Mercedes c 200 perfekten

Број на оглас: 3294553 | Објавен на: 16.09.2019, 07:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes redovno servsiran,domakinski vozen, bez nikakva mana, vo odlicna sostojba.Mnogu mala potrosuvacka 5.5l otvoreno, gradska 7l. Registriran do 07.2020.
072 236 324
070 229 805

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Dragan

Потврден огласувач