Logo

245/45/18

Број на оглас: 3294874 | Објавен на: 02.11.2019, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Dve gumi michelin alpin sport 5 mm sara ne se lepeni i ne se krivi

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач