Logo

RENAULT ESPACE 2.2 DCI 2004 GOD MOZE ZAMENA

Број на оглас: 3295423 | Објавен на: 14.07.2019, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Espace

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA PREKRASEN RENAULT ESPACE 2.2 DCI 2004 GOD 7 SEDISTA REGISTRIRAN CELA GODINA SERVISIRAN KOMPLET MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA
078 380 879
078 380 879
078 380 879

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 ALFA 166

Потврден огласувач