Prodavam polovni duseci (jogi)
500 МКД
Цената е фиксна
23.09.2019 09:13

Охрид / Охрид

Se prodavaat polovni dobro socuvani duseci ( jogi )so dimenzii190 na 90 i 140 na 190 sm

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Pana
Потврден огласувач
071396300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам