Logo

Gumi 315 70 22.5

Број на оглас: 3295849 | Објавен на: 19.02.2020, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni gumi 315 70 22.5 pogonski
Hankook dobra shara ne se ispukani stranicno
Poveke info na 072 250 800

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Orce

Потврден огласувач