Logo

Opel corsa 1.7 cdti 2004

Број на оглас: 3296191 | Објавен на: 12.10.2019, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel corsa 1.7 cdti, 74 KW, Model 2004 od CH 🇨🇭
Registriran so zelen karton do 09.2019
Climatronic,
Nov zamaec komplet set, odlicna sostojba
Bez Zamena.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Adil

Потврден огласувач