Logo

Prodavam Novi Bubici (bubica, бубици, бубица)

Број на оглас: 3296441 | Објавен на: 07.02.2020, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


======== НОВИ НЕ КОРИСТЕНИ БУБИЦИ ========

--- Изнајмувам и продавам 100% невидливи минијатурни бежични слушалки (бубица) исти како на сликите. Не се гледа и нема шанси да се примети или види. Звукот само вие го слушате и никој друг, не може да бидете фататени на детектор, блутут и сл.

--- Се напојуваат со една батерија од 9v не е како другите што ги има на нашиот пазар (кинески) кои користат две батерии од 9v. Батеријата може да се набави во секое малско продавниче, сите бензински, Tinex, Vero, Tobacco итн.
- Во зависност од квалитетот на батеријата може да се користи повеке пати (алкална батерија може да се користи до 4-5 пати со временски период од 2 часа).

--- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристален чист звук. На каблите има заштити од виткање и кинење. На еден кабел е антената, микрофонот батеријата и приклучокот за мобилен.
- Не е се како кинеските што се со многу кабли и жици кои се многу меки и тенки што многу лесно се кинат.

--- За било каков квар или ако се случи нешто поправката е бесплатна. Имам повеќе на лагер. За повеке информаци контактирајте.

--- Пактетот се состои од 4 бубици.....!!!!!!!!!!!!!


- Изнајмување : 300 денари
- Продажба : 1000 денари
- Едно магнетче: 100 денари

--- Праќам и по брза пошта низ цела МК ! ! !

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Nikola