1 / 2
СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - ПРОДАВНИЦА
1 €
Цената не е фиксна
28.11.2022 10:23

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Се издава деловен простор на ул Октомвриска 66 Прилеп. Опремен со аларм уред и клима.
076455339

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Marjan
Потврден огласувач
38970691627
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам