Logo

Peugeot 307 1.6 hdi 66kw 2005 god

Број на оглас: 3297623 | Објавен на: 19.07.2019, 11:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba stegnata nema tropanje krckanje, ne e farbana udirana, gumi skoro novi .. potrosuvacka minimalna 4.5 /5 l . Registrirana ..fabricko radio Servo ,Centralno Abs airbag Klima (ladi odlicno), komandi na volan sekoe kopce funkcionira

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Jovica

Потврден огласувач