Logo

Sibirski Samojed/ Сибирски Самојед

Број на оглас: 3298682 | Објавен на: 19.07.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Женка достапна за преземање,ќе биде прочистена со пасош,чип и вакцина. Нашата најдобра препорака се кученца со одлична и здрава анатомија наследена од прекрсните родители како и задоволните клиенти,останатите кучиња кои се од истите родители може да ги погледнете на инстаграм профилот @lana_and_beki_samoyeds
Од идните сопственици ке се бара максимална одговорност.
* За повеќе информации може да се обратите на телефонски број,вибер или нашата страница-можна достава.

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 Hristina

Потврден огласувач