Logo

Gumi 11r22.5

Број на оглас: 3298835 | Објавен на: 19.08.2019, 12:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 550 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Gimi 11r22.5 4 novi a 4 30000 km. 8 komada

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Zarko

Потврден огласувач