Logo

Opel Meriva 1.7cdti

Број на оглас: 3298921 | Објавен на: 20.08.2019, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Meriva 1.7cdti
2004g
191000km
Klimaautomatik itn.
odlicna sostojba za godinite
Plateni site davacki do registracija
Vredi da se vidi
proba i proverka kade sakate
Kontakt Tel.
070708107

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Goce

Потврден огласувач